Надійність і відповідальність в бізнесі!
 • RU
 • UA
 • (044)454-75-04
  (044)454-75-00
  Задати питання!

  Про компанію ТОВ “ЮБІАЙ ФАРМ ТРЕЙД”

  Компанія ТОВ «ЮБІАЙ ФАРМ ТРЕЙД» здійснює діяльність з імпорту та оптової торгівлі лікарськими та косметичними засобами від відомих європейських виробників, на підставі відповідних ліцензій, дотримуючись вимог  чинного законодавства України. 

  Закордонні партнери:     

  Компанія «Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ» (Німеччина), заснована у 1936 році, – один із найбільших виробників у світі комплексних гомеопатичних препаратів. Лікарські засоби виробляються за сучасними технологіями на підприємствах, які мають підтверджений Сертифікат відповідності європейському стандарту якості виробництва – GMP. Асортимент продукції компанії представлений різними лікарськими формами: розчини для ін’єкцій, таблетки, краплі, супозиторії, мазі, гелі та спреї. Нині на території України зареєстровано 55 лікарських препаратів та ​​косметичний засіб – спрей Вінцель по догляду за ротовою порожниною.   

  Основа партнерських відносин компанії ТОВ «ЮБІАЙ ФАРМ ТРЕЙД» – високі стандарти надійності в бізнесі, лояльності та якості, що дозволяють співпрацювати з найбільшими лідерами дистрибуції вітчизняного фармацевтичного ринку. 

  Компанія ТОВ «ЮБІАЙ ФАРМ ТРЕЙД» приділяє особливу увагу контролю за якістю продукції, що імпортується. Виробництво усіх лікарських засобів, зареєстрованих в Україні, відповідає сучасним міжнародним стандартам GMP (Good Manufacturing Practice), згідно з вимогами Європейського союзу. Сучасна матеріально-технічна база компанії забезпечує необхідні стандарти зберігання й транспортування препаратів, завдяки чому компанія гарантує збереження якості продукції на всіх етапах реалізації – від виробника до аптеки!